Home»Sport»Kapiteni Cana falënderon Gashin (FOTO)

Kapiteni Cana falënderon Gashin (FOTO)

Lorik Cana dhe Shkëlzen Gashi realizuan bashkë një foto pas fitores kundër Armenisë.

Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, ka falënderuar Shkëlzen Gashin për golin fitores kundër Armenisë. Kështu të paktën të jep përshtypjen një fotografi e postuar nga Gashi në rrjetet sociale pas takimit.

Screen Shot 2015-03-29 at 22.33.00

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *