Home»Bota»36-vjeçari vret me armë zjarri 8 persona, pastaj vetëvritet

36-vjeçari vret me armë zjarri 8 persona, pastaj vetëvritet

Screen Shot 2015-02-27 at 4.52.18 PMNjë 36-vjeçar ka lënë të vrarë 8 persona, duke i qëlluar me armë zjarri. Më pas ai ka vrarë edhe veten. Ngjarja ka ndodhur në Misuri të SHBA. Mësohet se vrasjet kanë ndodhur në vende të ndryshme të Misurit. Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. Trupi i atentatorit është gjetur në Shannon Counti, në lindje të Texas County.

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *